Groszmal Opole - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Terminarz

25-08-2012 (So) - 17:00 Rodło Opole - Start Siołkowice 
25-08-2012 (So) - 17:00 LZS Wawelno - LZS Popielów 
25-08-2012 (So) - 17:00 LZS Kup - Groszmal Opole 
25-08-2012 (So) - 17:00 TOR II Dobrzeń - LZS Brynica 
26-08-2012 (N) - 17:00 Stal Osowiec - LKS Chmielowice 
26-08-2012 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - LZS Kępa 
26-08-2012 (N) - 17:00 Bongo Karczów - LZS Luboszyce 
Kolejka 2
01-09-2012 (So) - 17:00 LZS Kępa - Stal Osowiec 
01-09-2012 (So) - 17:00 Groszmal Opole - LZS Wawelno 
02-09-2012 (N) - 14:00 TOR II Dobrzeń - Bongo Karczów 
02-09-2012 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - Victoria II Chrościce 
02-09-2012 (N) - 17:00 LKS Chmielowice - LZS Kup 
02-09-2012 (N) - 17:00 LZS Popielów - Rodło Opole 
02-09-2012 (N) - 17:00 LZS Brynica - Start Siołkowice 
Kolejka 3
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Start Siołkowice - LZS Popielów 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Rodło Opole - Groszmal Opole 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 LZS Wawelno - LKS Chmielowice 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 LZS Kup - LZS Kępa 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Stal Osowiec - LZS Luboszyce 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 TOR II Dobrzeń - Victoria II Chrościce 
05-09-2012 (Śr) - 17:00 Bongo Karczów - LZS Brynica 
Kolejka 4
08-09-2012 (So) - 16:00 LZS Luboszyce - LZS Kup 
08-09-2012 (So) - 16:00 LZS Kępa - LZS Wawelno
09-09-2012 (N) - 16:00 Bongo Karczów - Victoria II Chrościce
09-09-2012 (N) - 16:00 TOR II Dobrzeń - Stal Osowiec 
09-09-2012 (N) - 16:00 LKS Chmielowice - Rodło Opole 
09-09-2012 (N) - 16:00 Groszmal Opole - Start Siołkowice 
09-09-2012 (N) - 16:00 LZS Brynica - LZS Popielów 
Kolejka 5
15-09-2012 (So) - 16:00 Start Siołkowice - LKS Chmielowice 
15-09-2012 (So) - 16:00 Rodło Opole - LZS Kępa 
15-09-2012 (So) - 16:00 LZS Wawelno - LZS Luboszyce 
16-09-2012 (N) - 16:00 LZS Popielów - Groszmal Opole 
16-09-2012 (N) - 16:00 LZS Kup - TOR II Dobrzeń
16-09-2012 (N) - 16:00 Stal Osowiec - Bongo Karczów 
16-09-2012 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - LZS Brynica 
Kolejka 6
22-09-2012 (So) - 16:00 LZS Luboszyce - Rodło Opole 
22-09-2012 (So) - 16:00 LZS Kępa - Start Siołkowice 
23-09-2012 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - Stal Osowiec 
23-09-2012 (N) - 16:00 Bongo Karczów - LZS Kup 
23-09-2012 (N) - 16:00 TOR II Dobrzeń - LZS Wawelno 
23-09-2012 (N) - 16:00 LKS Chmielowice - LZS Popielów 
23-09-2012 (N) - 16:00 LZS Brynica - Groszmal Opole 
Kolejka 7
29-09-2012 (So) - 15:00 Start Siołkowice - LZS Luboszyce 
29-09-2012 (So) - 15:00 LZS Wawelno - Bongo Karczów 
30-09-2012 (N) - 15:00 Groszmal Opole - LKS Chmielowice 
30-09-2012 (N) - 15:00 LZS Popielów - LZS Kępa 
30-09-2012 (N) - 15:00 Rodło Opole - TOR II Dobrzeń 
30-09-2012 (N) - 15:00 LZS Kup - Victoria II Chrościce 
30-09-2012 (N) - 15:00 Stal Osowiec - LZS Brynica 
Kolejka 8
06-10-2012 (So) - 15:00 LZS Luboszyce - LZS Popielów 
06-10-2012 (So) - 15:00 LZS Kępa - Groszmal Opole 
07-10-2012 (N) - 15:00 Stal Osowiec - LZS Kup 
07-10-2012 (N) - 15:00 Victoria II Chrościce - LZS Wawelno 
07-10-2012 (N) - 15:00 Bongo Karczów - Rodło Opole 
07-10-2012 (N) - 15:00 TOR II Dobrzeń - Start Siołkowice 
07-10-2012 (N) - 15:00 LZS Brynica - LKS Chmielowice 
Kolejka 9
13-10-2012 (So) - 15:00 Start Siołkowice - Bongo Karczów 
13-10-2012 (So) - 15:00 LZS Wawelno - Stal Osowiec
14-10-2012 (N) - 15:00 LKS Chmielowice - LZS Kępa 
14-10-2012 (N) - 15:00 Groszmal Opole - LZS Luboszyce 
14-10-2012 (N) - 15:00 LZS Popielów - TOR II Dobrzeń 
14-10-2012 (N) - 15:00 Rodło Opole - Victoria II Chrościce
14-10-2012 (N) - 15:00 LZS Kup - LZS Brynica 
Kolejka 10
20-10-2012 (So) - 15:00 LZS Kup - LZS Wawelno 
21-10-2012 (N) - 15:00 Stal Osowiec - Rodło Opole 
21-10-2012 (N) - 15:00 Victoria II Chrościce - Start Siołkowice 
21-10-2012 (N) - 15:00 Bongo Karczów - LZS Popielów 
21-10-2012 (N) - 15:00 TOR II Dobrzeń - Groszmal Opole 
21-10-2012 (N) - 15:00 LZS Luboszyce - LKS Chmielowice 
21-10-2012 (N) - 15:00 LZS Brynica - LZS Kępa 
Kolejka 11
27-10-2012 (So) - 11:00 LZS Kępa - LZS Luboszyce 
27-10-2012 (So) - 13:00 Start Siołkowice - Stal Osowiec 
27-10-2012 (So) - 13:00 Rodło Opole - LZS Kup 
27-10-2012 (So) - 13:00 LZS Wawelno - LZS Brynica 
17-11-2012 (So) - 13:00 LKS Chmielowice - TOR II Dobrzeń 
18-11-2012 (N) - 13:00 Groszmal Opole - Bongo Karczów 
18-11-2012 (N) - 13:00 LZS Popielów - Victoria II Chrościce 
Kolejka 12
03-11-2012 (So) - 13:00 LZS Wawelno - Rodło Opole 
04-11-2012 (N) - 13:00 LZS Kup - Start Siołkowice 
04-11-2012 (N) - 13:00 Stal Osowiec - LZS Popielów 
04-11-2012 (N) - 13:00 Victoria II Chrościce - Groszmal Opole 
04-11-2012 (N) - 13:00 Bongo Karczów - LKS Chmielowice 
04-11-2012 (N) - 13:00 TOR II Dobrzeń - LZS Kępa 
04-11-2012 (N) - 13:00 LZS Brynica - LZS Luboszyce 
Kolejka 13
10-11-2012 (So) - 13:00 LZS Kępa - Bongo Karczów 
10-11-2012 (So) - 13:00 Start Siołkowice - LZS Wawelno 
10-11-2012 (So) - 13:00 Rodło Opole - LZS Brynica 
11-11-2012 (N) - 13:00 LZS Luboszyce - TOR II Dobrzeń 
11-11-2012 (N) - 13:00 LKS Chmielowice - Victoria II Chrościce 
11-11-2012 (N) - 13:00 Groszmal Opole - Stal Osowiec 
11-11-2012 (N) - 13:00 LZS Popielów - LZS Kup 
Kolejka 14
16-06-2013 (N) - 17:00 Start Siołkowice - Rodło Opole 
16-06-2013 (N) - 17:00 LZS Popielów - LZS Wawelno 
16-06-2013 (N) - 17:00 Groszmal Opole - LZS Kup 
16-06-2013 (N) - 17:00 LKS Chmielowice - Stal Osowiec 
16-06-2013 (N) - 17:00 LZS Kępa - Victoria II Chrościce 
16-06-2013 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - Bongo Karczów 
16-06-2013 (N) - 17:00 LZS Brynica - TOR II Dobrzeń 
Kolejka 15
13-04-2013 (So) - 16:00 LZS Wawelno - Groszmal Opole 
13-04-2013 (So) - 16:00 Start Siołkowice - LZS Brynica 
14-04-2013 (N) - 16:00 Bongo Karczów - TOR II Dobrzeń 
14-04-2013 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - LZS Luboszyce 
14-04-2013 (N) - 16:00 Stal Osowiec - LZS Kępa 
14-04-2013 (N) - 13:00 LZS Kup - LKS Chmielowice 
14-04-2013 (N) - 13:00 Rodło Opole - LZS Popielów 
Kolejka 16
20-04-2013 (So) - 16:00 LZS Popielów - Start Siołkowice 
20-04-2013 (So) - 11:00 LKS Chmielowice - LZS Wawelno 
20-04-2013 (So) - 16:00 LZS Kępa - LZS Kup 
21-04-2013 (N) - 16:00 Groszmal Opole - Rodło Opole 
21-04-2013 (N) - 16:00 LZS Luboszyce - Stal Osowiec 
21-04-2013 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - TOR II Dobrzeń 
21-04-2013 (N) - 16:00 LZS Brynica - Bongo Karczów 
Kolejka 17
27-04-2013 (So) - 16:00 LZS Wawelno - LZS Kępa 
27-04-2013 (So) - 14:00 Rodło Opole - LKS Chmielowice 
27-04-2013 (So) - 16:00 Start Siołkowice - Groszmal Opole 
28-04-2013 (N) - 16:00 Victoria II Chrościce - Bongo Karczów 
28-04-2013 (N) - 16:00 Stal Osowiec - TOR II Dobrzeń 
28-04-2013 (N) - 16:00 LZS Kup - LZS Luboszyce 
28-04-2013 (N) - 16:00 LZS Popielów - LZS Brynica 
Kolejka 18
01-05-2013 (Śr) - 17:00 Groszmal Opole - LZS Popielów 
01-05-2013 (Śr) - 17:00 LKS Chmielowice - Start Siołkowice
01-05-2013 (Śr) - 17:00 LZS Kępa - Rodło Opole 
01-05-2013 (Śr) - 17:00 TOR II Dobrzeń - LZS Kup 
01-05-2013 (Śr) - 17:00 Bongo Karczów - Stal Osowiec 
01-05-2013 (Śr) - 12:00 LZS Brynica - Victoria II Chrościce 
30-05-2013 (Cz) - 17:00 LZS Luboszyce - LZS Wawelno 
Kolejka 19
04-05-2013 (So) - 12:00 LZS Kup - Bongo Karczów 
04-05-2013 (So) - 17:00 LZS Wawelno - TOR II Dobrzeń 
04-05-2013 (So) - 17:00 Start Siołkowice - LZS Kępa 
05-05-2013 (N) - 17:00 Stal Osowiec - Victoria II Chrościce 
05-05-2013 (N) - 17:00 Rodło Opole - LZS Luboszyce 
05-05-2013 (N) - 17:00 LZS Popielów - LKS Chmielowice 
05-05-2013 (N) - 17:00 Groszmal Opole - LZS Brynica 
Kolejka 20
11-05-2013 (So) - 17:00 LZS Kępa - LZS Popielów 
11-05-2013 (So) - 17:00 Bongo Karczów - LZS Wawelno 
12-05-2013 (N) - 13:00 LKS Chmielowice - Groszmal Opole 
12-05-2013 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - Start Siołkowice 
12-05-2013 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - Rodło Opole 
12-05-2013 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - LZS Kup 
12-05-2013 (N) - 17:00 LZS Brynica - Stal Osowiec 
Kolejka 21
18-05-2013 (So) - 17:00 LZS Kup - Stal Osowiec 
18-05-2013 (So) - 17:00 LZS Wawelno - Victoria II Chrościce 
18-05-2013 (So) - 17:00 Rodło Opole - Bongo Karczów 
18-05-2013 (So) - 17:00 LKS Chmielowice - LZS Brynica 
19-05-2013 (N) - 17:00 Start Siołkowice - TOR II Dobrzeń 
19-05-2013 (N) - 17:00 LZS Popielów - LZS Luboszyce 
19-05-2013 (N) - 17:00 Groszmal Opole - LZS Kępa 
Kolejka 22
25-05-2013 (So) - 17:00 LZS Kępa - LKS Chmielowice 
25-05-2013 (So) - 17:00 Stal Osowiec - LZS Wawelno 
26-05-2013 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - Groszmal Opole 
26-05-2013 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - LZS Popielów 
26-05-2013 (N) - 17:00 Bongo Karczów - Start Siołkowice 
26-05-2013 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - Rodło Opole 
26-05-2013 (N) - 17:00 LZS Brynica - LZS Kup 
Kolejka 23
01-06-2013 (So) - 17:00 LZS Wawelno - LZS Kup 
01-06-2013 (So) - 17:00 Rodło Opole - Stal Osowiec 
01-06-2013 (So) - 17:00 Start Siołkowice - Victoria II Chrościce 
01-06-2013 (So) - 17:00 LZS Kępa - LZS Brynica 
02-06-2013 (N) - 17:00 LZS Popielów - Bongo Karczów 
02-06-2013 (N) - 17:00 Groszmal Opole - TOR II Dobrzeń 
02-06-2013 (N) - 17:00 LKS Chmielowice - LZS Luboszyce 
Kolejka 24
08-06-2013 (So) - 17:00 LZS Brynica - LZS Wawelno 
09-06-2013 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - LZS Kępa 
09-06-2013 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - LKS Chmielowice 
09-06-2013 (N) - 17:00 Bongo Karczów - Groszmal Opole 
09-06-2013 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - LZS Popielów 
09-06-2013 (N) - 17:00 Stal Osowiec - Start Siołkowice 
09-06-2013 (N) - 17:00 LZS Kup - Rodło Opole 
Kolejka 25
23-06-2013 (N) - 17:00 Rodło Opole - LZS Wawelno 
23-06-2013 (N) - 17:00 Start Siołkowice - LZS Kup 
23-06-2013 (N) - 17:00 LZS Popielów - Stal Osowiec 
23-06-2013 (N) - 17:00 Groszmal Opole - Victoria II Chrościce 
23-06-2013 (N) - 17:00 LKS Chmielowice - Bongo Karczów 
23-06-2013 (N) - 17:00 LZS Kępa - TOR II Dobrzeń 
23-06-2013 (N) - 17:00 LZS Luboszyce - LZS Brynica 
Kolejka 26
30-06-2013 (N) - 17:00 TOR II Dobrzeń - LZS Luboszyce 
30-06-2013 (N) - 17:00 Bongo Karczów - LZS Kępa 
30-06-2013 (N) - 17:00 Victoria II Chrościce - LKS Chmielowice 
30-06-2013 (N) - 17:00 Stal Osowiec - Groszmal Opole 
30-06-2013 (N) - 17:00 LZS Kup - LZS Popielów 
30-06-2013 (N) - 17:00 LZS Wawelno - Start Siołkowice 
30-06-2013 (N) - 17:00 LZS Brynica - Rodło Opole

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Brak danych.

Tabela ligowa

A-klasa » Opole II

Losowa galeria

Trampkarze z Piomarem Przywory
Ładowanie...

Kalendarium

22

09-2017

piątek

23

09-2017

sobota

24

09-2017

niedziela

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek